Siatkarska niedziela w Stoczku!

W niedziele na Hali Zespou Szkół w Stoczku Łukowskim odbedzie się coroczna impreza sportowa organizowana przez Stoczkowskie Towarzystwo Sportowe Aves. Tegoroczne spotkanie „Siatkarska niedziela” upłynie nam pod znakiem zawodów ligowych. Wszystkie nasze sekcje uczetniczące w ligach rozegrają swoje mecze. Tam więc emocji z pewnoscią nie zabraknie. Ale po kolei….

Już o godzinie 11.30 nasze dziewczęta rozegrają swoje drugie spotkanie ligowej w ramach Ligi Gimnazjalnej. Po pechowo przegranym debiucie, przyjdzie im się zmierzyć z doświadczoną drużyną z Trzebieszowa. Dopingujmy nasze młode nadzieje sportowe w trudach rywalizcji, aby emocje sportowe i towarzyszące im przeżycia były pozytywnie spożytkowane w codziennym życiu.

Tuż po meczu dziewcząt, o godzinie 14.00 do rywalizacji przystąpi seniorska drużyna- STS Aves. Nasi doświadczeni zawodnicy w ramach Ligi Sportowo i Zdrowo podejmą drużyne z Unina. W tym przypadku również wierzymy, że sportowe emocje wezmą górę czego rezultatem będzie przekonujące zwyciętwo.

Ostatnim akcentem „Siatkarskiej Niedzieli” będzie pojedynek naszych juniorów spod znaku Uczniowskiego Klubu Sportowego Aves. Rywalizują oni w I lidze powiatowej. Rywalem młodego zespołu będzie drużyna DMOSTAL z Łukowa.

Wszystkich zapraszamy do goracego dopingu!

 

PS

A takie kwiatki pamiętacie?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments