Czarna niedziela….

Miało być siatkarskie święto, niestety po wczorajszych zmaganiach sportowych nie mieliśmy powodów do radości. Wszystkie drużyny STS Aves przegrały swoje mecze, przy czym styl tych porażek również pozostawia wiele do życzenia….

W pierwszym meczu dziewczęta WT Aves poległy z drużyną z Trzebieszowa 3:0. Nasze zawodniczki nawiązały walkę tylko w drugim secie kiedy to po atomowych zagrywkach Weroniki Janisiewicz wyszły na kilku punktowe prowadzenie w drugiej fazie seta.

Niezapominajmy, że młode zawodniczki dopiero pobierają lekcje siatkarskiego rzemiosła i z każdym dniem notują postępy. Miejmy nadzieje, że kolejne mecze przyniosą już tylko same  zwycięstwa.

IMG_8140

WT Aves Stoczek Łukowski- ULKS Trzebieszów 0:3 (-16; -19; -22)

Skład: Stosio, Wojecka, Gierat, Kruk, Łukasiewicz, Adamiak, Staniszewska, Janisiewicz, Rombel

W kolejnym meczu w Lidze Sportowo i Zdrowo zawiedli zawodnicy STS Aves. Przegrali oni z Mistrzem Powiatu garwolińskiego w fatalnym stylu, kończąc sety do 11, 12 i 18. Nasi seniorzy muszą poprawić grę, aby móc ze spokojną głową wejść w kolejny etap rozgrywek.

IMG_8163

STS Aves Stoczek Łukowski- ULKS Unin 0:3 (-11; -12; -18)

Skład: Kołodziej, Kaczor, Staniszewski, Guzek, Rosa, NIebrzegowski, Sałasiński, Wysocki

Sędziował: Jakubik, Bytniewski (GKS Armaty)

Radości nie sprawili także zawodnicy UKS. Trzeba jednak przyznać, że prowadzili najbardziej wyrównaną grę tego dnia. Kilka akcji mogło się podobać, szczególnie obiecująco na pozycji rozgrywającego wypadł Mikołaj Sałasiński, który co prawda zaliczył kilka spektakularnych wpadek, to jednak kilka zagrań do Wojtka Czuba i Igora Niebrzegowskiego zwiastuje nieziemską przyszłość dla tego trio. Sytuacja młodych zawodników UKS staje się jednak coraz trudniejsza, a na kolejny mecz wybierają się do mistrza Powiatu Gminy Łuków, gdzie o kolejne sety będzie bardzo trudno.

UKS Aves Stoczek Łukowski- DMOSTAL Łuków  0:3 (-17; -19; -23)

Skład: Niebrzegowski, Wysocki, Czub, Sałasiński, Mucha, Pietrzak, Soszka (libero)

Podsumowując, nie był to udany dzień, ale mamy nadzieję, że w następnych meczach będzie już tylko lepiej.