ZSZ

Zespół Szkół w Stoczku Łukowskim ma bardzo bogata historię  sportu w ramach Szkolnego Koła Sportowego. Własnie przy ZS powstał klub uczniowski Aves który z powodzeniem reprezentował szkołę w rozgrywkach zdobywając wiele medali mistrzostw województwa.

Naszą szkołę ukończyło wielu siatkarzy, którzy rozgrywali mecze min w drugiej lidze.

Na zdjęciu mistrzowie województwa, zdobyli złote medale pokonując wszystkie szkoły ponadgimnazjalne ówczesnego województwa siedleckiego. Wyższość Stoczka nie pierwszy raz musiały uznać wszystkie szkoły z Łukowa, Garwolina czy tez z Siedlec.

Kolejna zgrana drużyna ZS Stoczek Łukowski. Wicemistrzowie województwa, 05.04. 1996 r. Na zdjęciu min Rafał Polański który z sukcesami występował w II lidze piłi Siatkowej.

Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w zawodach rekreacyjnych, na zdjęciu uczestnicy Turnieju siatkarskich dwójek.

 

Obecnie uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczą w realizacji popularyzacji piłki siatkowej, przez cały rok orgnizujemy turnieje.

Ważnym elementem są turnieje letnie na plaży, szkoła dysponuje pełnowymiarowym boiskiem do Piłki Siatkowej na którym regularnie odbywają się turnieje.

Uczniowie regularnie wyjeżdżają na Mecze Plus Ligi do Warszawy.

Na przełomie lutego i marca na terenie szkoły odbywa się Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej, w którym biorą udział zespoły z całej Polski.

Na halę ZS przyjeżdżają również zespoły I ligi siatkowej rozgrywając mecze pokazowe:

Na zdjęciu mecz KPS Siedlce- Avia Świdnik

Uczniowie trenują ciężko ale sięgają wysoko:

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments