Aktywna Jesień (informacje)

Rozpoczynamy zajęcia w ramach akcji Aktywna jesień. Podajemy informacje szczegółowe dotyczące poszczególnych zajęć:

Tenis ziemny:

Spotkanie organizacyjne, czwartek godzina 16.30 na małej sali Zespołu Oświatowego (wejście boczne od strony stadionu). Strój sportowy ze zmianą obuwia. Zajęcia prowadzi trener II klasy Pan Zbigniew Olkowicz- tel. 507 334 728

Piłka siatkowa dziewcząt:

Spotkanie organizacyjne, piątek 15.30 (PRZED) Halą Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim. . Zajęcia będzie prowadzić Pani Joanna Czub.

Piłka siatkowa chłopców:

Zajęcia trwają, zajęcia prowadzi Pan Jakub Sokołowski. Kto chciałby dołączyć prosimy o kontakt.

Nauka pływania:

Pierwszy wyjazd na basen w niedzielę, godzina 13.15 spod Zespołu Oświatowego w Stoczku Łukowskim. Na basenie obowiązuje strój kąpielowy (ręcznik, klapki, kąpielówki chłopcy, dziewczęta strój, czepki zapewnia organizator).

Przed pierwszym wyjazdem należy wypełnić kartę kwalifikacyjną dziecka i dostarczyć ją organizatorowi. Kartę można wziąć i oddać w sekretariacie ZO w Stoczku Łukowskim, lub pobrać (poniżej) wypełnić i również złożyć w sekretariacie szkoły do piątku.

Dla wszystkich uczestników zajęć mamy niespodziankę, wycieczkę do Farmy Iluzji. Wyjazd w sobotę o godzinie 11.00 spod Zespołu Oświatowego w Stoczku Łukowskim.

W celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd na Farmę Iluzji należy wypełnić poniższy formularz (do ubezpieczenia uczestnika NNW) do piątku do godziny 15.00

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments