Stoczkowski Odpust 2021

Stoczkowski Odpust 2021 – prawdziwa odpustowa petarda zaprasza wszystkich mieszkańców Stoczka i okolic na niezapomniane popołudnie.  Jak co roku 15 sierpnia parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Stoczku Łukowskim obchodzi święto zwane odpustem. Z tej okazji do Stoczka zjeżdżają się okoliczni mieszkańcy, a w centrum ustawia się sznur straganów. Od samego rana słychać wystrzały petard i fajerwerków.

W tym roku STS Aves przygotował prawdziwą odpustową petardę. Już od wczesnych godzin popołudniowych na boisku szkolnym w Stoczku Łukowskim odbywać się będzie impreza Stoczkowski Odpust 2021. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla całych rodzin. Wśród nich znalazły się pokaz robotyki i kodowania, lot dronem, zajęcia animacyjne, turniej tenisa ziemnego, turniej siatkówki plażowej, zajęcia taneczno-sportowe i rodzinne karaoke z nagrodami. – Każdy znajdzie coś dla siebie, odpust to dobry czas, by spędzić aktywnie czas z rodziną. Zapraszamy wszystkich dorosłych i dzieci. Gwarantuję, że nie będziecie się nudzić – mówi Marcin Staniszewski – prezes STS Aves,

Plan imprezy:

Godz. 13.00       – turniej tenisa ziemnego

Godz.  16.00      – turniej siatkówki plażowej

Godz.  17.00    – pozostałe atrakcje, animacje

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” administrowanych przez Lokalną Grupę Działania „Razem ku lepszej przyszłości” z siedzibą w Łukowie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments