Postraszyli Gminę…

Kolejny mecz i kolejna porażka naszych młodych siatkarzy spod znaku Uczniowskiego Klubu Sportowego. Tym razem na drodze stnęła drużyna mistrza powiatu ubiegłorocznych rozgrywek, Gmina I Łuków. Nasi młodzi zawodnicy jechali po lekcję, i takową otrzymali, od bardziej doświadczonego i lepszego rywala. Trzeba jednak powiedzieć, że wygrana nie przyszła naszym rywalom łatwo. Nasi zawodnicy z seta na set nabierali wiatru w żagle, i stawiali coraz to większy opór. Efektem czego, trzeci set, padł łupem naszych siatkarzy którzy po zaciętej walce pokonali gospodarzy 26:24.

Kolejna partia, nie była już tak miła, zawodnicy Gminy Łuków nie dali żadnych szans i z łatwością dokończyli seta i cały mecz do 16.

Nalezy pochwalić całą drużynę, bo zostawiła na parkiecie duzo potu i walki. Postawa daje nadzieję na lepsze wyniki w kolejnych spotkaniach.