Piknik Rekreacyjny

piknikrekreacyjny

Już w najbliższą niedzielę na boisku szkolnym, przy ulicy Dwernickiego w Stoczku Łukowskim odbędzie się Piknik Rekreacyjny. Organizator zadbał o bogaty program. Można przyjść z całą rodziną i skorzystać z proponowanych dyscyplin  sportowych.

Program:

Największą atrakcją będą zajęcia dla najmłodszych z tenisa ziemnego. Dzieci będą mogły w formie zabawy spróbować postawić swój pierwszy krok w kierunku kariery Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza. Organizator przygotował szereg konkursów z nagrodami.

Nieco starsi amatorzy tenisa ziemnego będą mogli wziąć udział w turnieju w kategorii OPEN. Ciekawostką będzie elektroniczny pomiar prędkości serwisu. Na zwycięzców czekają puchary i medale.

Na boisku wielofunkcyjnym odbędzie się turniej dzikich drużyn w piłce nożnej pięcioosobowej, tutaj również wziąć udział zespoły w kategorii OPEN. Zgłoszenia można przesyłać na adres: biuro@stsaves.pl.

Na piasku swoje mecze rozegrają siatkarze plażowi. W czasie pikniku będzie można również zagrać w badmintona i spróbować swoich sił w bule.

Chętni będą mogli również skorzystać z instruktażu prawidłowego marszu nordic walking, a także zjeść kiełbaskę z grilla.

Program:

11.00 Turniej tenisa ziemnego

14.00 Gry i zabawy. Tenis ziemny dla dzieci w podziale na kategorie:

*przedszkole *klasy I-II * klasy III-IV  *klasy V-VI

14.00 Piłka nożna pięcioosobowa OPEN

15.00 Piłka plażowa OPEN

15.00 Badminton

15.00 Bule

16. Instruktaż Nordic Walking

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments