STS Aves vs Dragon Wojcieszków

Wojcieszków, aves
vs

Podsumowanie

To nie był występ jakiego byśmy sobie życzyli. Po obiecującym starcie w lidze, przyszedł bardzo słaby mecz, po prostu… Tak czasami jest, że nic się nie układa i nic nie wychodzi, i tak było w niedzielę.

Rywal z Wojcieszkowa nie postawił jakiś wygórowanych warunków jeśli chodzi o jakość gry, ale to wystarczyło, żebyśmy oddali trzy sety rywalom, nie zdobywając przy tym żadnego.

Szczególnie boli porażka w trzecim secie, kiedy prowadziliśmy już 21:14 i wydawało się, że nic już zwycięstwa w tej partii nam nie wyrwie, niestety rzeczywistość okazała się nieco inna.

Należy również odnotować postawę kapitana naszych rywali, który pomimo, że przepraszał wszystkich na koniec to tym postępowaniem nie zatarł fatalnego wrażenie jeśli chodzi o kulturę na boisku.

Rywalizacja w tegorocznej lidze jest bardzo wyrównana, tym lepiej dla atrakcyjności poszczególnych spotkań.

17 grudnia zmierzymy się BSK Łuków w meczu we własnej hali.